UR & KLOCKOR / Väggur / Väggpendyl 15565019
nr 1556 5019
Väggpendyl
Rokokostil, Förgylld. Höjd: 66 cm
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 21 augusti 2023
kl 19:53:53
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)